Autorius Tema: Idioto admino banas, kuri sunku paaiškint.  (Skaityta 1456 kartus)

Liepos 11, 2015, 11:11:49 am

ZeDade

• Newbie

• Neprisijungęs
  • *

• 19
  • Asmeninis tekstas
    Sveiki!
Idioto admino banas, kuri sunku paaiškint.
« Įrašytas: Liepos 11, 2015, 11:11:49 am »
Šiandien 1 adminas, kuris man padarė ss, pasakė, kad įkelt ss i forumą, as sutikau, tada savo cstrike foldery screenshotu nebuvo, as jo pradejau klausinet kur jie dar galetu buti, bet deja jam proto nepakako atsakyti, nes as jam aiškinau, kad mano visos kitos ss, kurias jau dėjau į šį tinklapį ten yra, o šių nėra. ( Žinau, kad atrodo kaip atmazas, bet jų ištikrųjų nebuvo) nes dar pries 1 savaitę, adminas "Poxui vapse" padarė, man ss kurias mielai jam atsiunčiau. O šitas išsigimėlis nuxija man nepadėjo, nors adminas turėjo išaiškint normaliai, bent šiektiek blet, o šitas grybas kol as spectate pjoviausi kad rast tas supistas ss, zaidė už supistus teroristus, tada as parasiau jam "tj tu blet man atsakysi ar ne". tas piso bana permanent, bacardi, jei nors mane neatbaninsi, pažiurėk tu šitą grybą, krv nesupuk prie to kompo vanagas tu krv.

Atsakymas #1Liepos 11, 2015, 02:08:03 pm

Vodka

• Jr. Member

• Neprisijungęs
  • **

• 62
  • Asmeninis tekstas
    Sveiki!
Ats: Idioto admino banas, kuri sunku paaiškint.
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 11, 2015, 02:08:03 pm »
demo imesk ir matysis daryta ss ar ne, gali but kad visai nepadare. O siaip ss niekur nedingsta.

Atsakymas #2Liepos 11, 2015, 09:34:08 pm

Bacardis

• Administrator
  • Full Member

• Neprisijungęs

• 178
  • Asmeninis tekstas
    Sveiki!
« Atsakymas #2 Įrašytas: Liepos 11, 2015, 09:34:08 pm »
Šiandien 1 adminas, kuris man padarė ss, pasakė, kad įkelt ss i forumą, as sutikau, tada savo cstrike foldery screenshotu nebuvo, as jo pradejau klausinet kur jie dar galetu buti, bet deja jam proto nepakako atsakyti, nes as jam aiškinau, kad mano visos kitos ss, kurias jau dėjau į šį tinklapį ten yra, o šių nėra. ( Žinau, kad atrodo kaip atmazas, bet jų ištikrųjų nebuvo) nes dar pries 1 savaitę, adminas "Poxui vapse" padarė, man ss kurias mielai jam atsiunčiau. O šitas išsigimėlis nuxija man nepadėjo, nors adminas turėjo išaiškint normaliai, bent šiektiek blet, o šitas grybas kol as spectate pjoviausi kad rast tas supistas ss, zaidė už supistus teroristus, tada as parasiau jam "tj tu blet man atsakysi ar ne". tas piso bana permanent, bacardi, jei nors mane neatbaninsi, pažiurėk tu šitą grybą, krv nesupuk prie to kompo vanagas tu krv.

paskutiniai zodziai cia kam skirti? tikiuosi ne man?
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 11, 2015, 09:56:30 pm sukūrė Bacardis »

Atsakymas #3Liepos 11, 2015, 10:54:33 pm

ZeDade

• Newbie

• Neprisijungęs
  • *

• 19
  • Asmeninis tekstas
    Sveiki!
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepos 11, 2015, 10:54:33 pm »
Ne tau, Bacardi. Aš čia tam asilui, kaip jis gali vadintis save adminu, jei nixuja nepadeda žmonėms, kiekvieną mėnesį perku šitam serve vip'ą, galima sakyt paremiu servą, kad linksmiau būtų žaisti serveryje, o tas nevala, net negali čia prisijungt ir blet žodžio pasakyt.. kiti adminai, net nedaro tu ss man, nes žino, kad švarus, nes jau ne vieną kartą siunčiau tuos ss adminams,o šitas bulvė primeta nežinia ką, ir net nekreipia dėmesio į manę, kai sedėjau spectate paklausiau jo, kur galima rast demo, tada bent ją įkelsiu, o tas bežaisdamas, kol aš užsipisau beiškodamas tam cs foldery ss, piso bana visam laikui.

Atsakymas #4Rugpjūčio 08, 2019, 06:50:12 am

Smalling

• Newbie

• Neprisijungęs
  • *

• 2
  • Asmeninis tekstas
    Sveiki!
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2019, 06:50:12 am »
Aš galvoju kaip tu Nėra geros sistemos