Autorius Tema: Prižiūrėtojai - Pasiūlimai!  (Skaityta 1745 kartus)

Rugpjūčio 14, 2018, 05:31:28 pm

JOINTas

• Newbie

• Neprisijungęs
  • *

• 1
  • Asmeninis tekstas
    Sveiki!
Prižiūrėtojai - Pasiūlimai!
« Įrašytas: Rugpjūčio 14, 2018, 05:31:28 pm »
Sveiki. Noriu pakalbėti apie serverio problemas ir pasiūliti šiokias tokias idėjas kurios tikrai pagerintu serverio kokybe.

Visu pirma tai prisistatysiu aš pats, esu Joint'as man 21metai, žaidžiu "FPS" žaidimus nuo to laiko kai tik išėjo "Cs 1.6" todėl jau esu su didele patirtimi, galiu lengvai pasakyti, kada žmogus naudoja kažka, o kada nieko nenaudoja, taip pat galima ir duoti lengva įspėjima "Ban vienai dienai" jog žmogus pailsėtu ir suprastu jog jis blogai daro, esu ne karta taip pakeites kituose projektuose žaidėjus kurie sugrįžtą bet tik todėl jog jiems patiko šis serveris ir suprato jog nėra gerai taip elgtis. Žinoma niekuomet be demo nepradedu baninti žmonių nes tai prilygtu " žiauriam elgesiui su givūnais" - Juodas humoras. Pas jus jau žaidžiu ketvirta dieną be perstojo ir esu nusivylęs šuo serveriu tik todėl jog niekas jo neprižiūri, galvoje vis kirbžda klausima kur ADMIN'ai? Prižiūrėtojai? O serveris tai tikrai yra vienas geriausiu pagal mane.

Pati didžiausia problema yra ta jog į serveri užeina nepageidaujami žaidėjai tokie kurie "Free spinin'a, wallhack'ina, naudoja voice chata muzikai leisti, t.t." kitaip tariant naudoja neleistinas programas jog jie pasijaustu super herojais. Taip pat atsiranda ir tokių žmonių kurie nervina kitus žaidėjus per "Voice chat'ą" žinoma tai pradeda nervinti kitus žaidėjus ir jie tuomet pereina į kitą komanda, bet kadangi šiame serveryje yra "AUTOFILL" pluginas todėl komandos visuomet yra išlyginamos ir žmonės nebegalėdami to kesti išeina iš serverio. Tai ką šiuo metu perskaitėt tai įvyko būtent šiandien 14dieną. Taip pat ir aš pats išėjau, nes neliko jokio smagumo žaisti kai iš serverio išėjo daugiau nei 7 žmonės tik dėl vieno žmogaus kuris leido muzika per mikrofoną.

Mano paties pasiūlimai būtu tokie:

• Surinkti patikimų žmonių grupe kurie galėtu būti prižiūrėtojais.
• Turėtu būti maždaug apie 5 tokius aktyvius žaidėjus.
• Padaryti atranka kurioje būtų atrinkti tam tikri žaidėjai į šia vieta.
• Atranka galėtu būti padaryta pačių serverio žaidėju, kadangi tie kas žaidžia, jie žino kuom galima pasitikėti.
• Mano paties pasiūlimas būtu žaidėjas Švininis, senas veteranas šiame serveryje ir jau metuose todėl mano manimu bus atsakingas savo pareiguose.

Vėliau bus pildoma ši skiltis.
Ačiū už dėmėsį, pagarbiai JOINT'as.

Atsakymas #1Rugpjūčio 14, 2018, 11:26:13 pm

admin

• Administrator
  • Full Member

• Neprisijungęs

• 100
  • Asmeninis tekstas
    www.nonstopcs.lt
    • www.nonstopcs.lt
Ats: Prižiūrėtojai - Pasiūlimai!
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 14, 2018, 11:26:13 pm »
greitu metu suteiksime keliems zaidejams adminus, kurie buvo stebimi serveryje savo elgesiu ir bedravimu su zaidejais