Autorius Tema: Garsai is UT3 ir Ping Kicker  (Skaityta 1277 kartus)

Vasario 23, 2016, 10:06:09 pm

Matrix_CS

• Newbie

• Neprisijungęs
  • *

• 9
  • Asmeninis tekstas
    Sveiki!
Garsai is UT3 ir Ping Kicker
« Įrašytas: Vasario 23, 2016, 10:06:09 pm »
Grazinkit garsus is UT3 (Assasin, excellent ir t.t.)
Idekit Ping kicker plugina, kad nustatytas tam tikras ping butu ismestas lauk is serverio.

Atsakymas #1Gegužės 02, 2016, 06:57:18 am

Skautas

• Newbie

• Neprisijungęs
  • *

• 37
  • Asmeninis tekstas
    Sveiki!
Ats: Garsai is UT3 ir Ping Kicker
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužės 02, 2016, 06:57:18 am »
Dėl Ping Kicker sutinku, o dėl garsų man vienodai šviečias  :-\
Eik Namo!

Atsakymas #2Gegužės 05, 2016, 04:57:34 pm

sw1ft

• Jr. Member

• Neprisijungęs
  • **

• 72
  • Asmeninis tekstas
    OMG!
Ats: Garsai is UT3 ir Ping Kicker
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužės 05, 2016, 04:57:34 pm »
Jo, Ping Kickeris server butu labai gerai, nes per tokius poto darosi bendras teamo pingas ir lagina per juos... O ziureti pastoviai kol tas apgavingas pingas secundei pasikeis ir parodis tikra,tada kickint,tada vel Tab spaudi vel lauki kol pasirodis tikri pingai vel kickint.... kol taip po viena kickini,iskickini kokius 3 jau pradedi 4-a kickint ir maziausiai 2 is tu 3 iskikintu grizta....susiveli...visi verkia kad lagina...banini 5-iom minutem....nu zaisti tenka kartais labai ilgai.o tas manau nesuteikio jokio malonumo nei adminams nei paprastiems zaidejams kuriems tenka kenteti lagus (,kai mamytes isprase moketi uz interneta ne 10euru, o 50euru i menesi vien kad greitas netas butu cs palost  ;D ) , prasyti kad kas iskikintu tuos uzsilaginusius, nu karoce(trumpiau) gaunasi ne zaidimas o mIRC :) taip kad sitas pasiulymas manau tikrai geras ir nemanau, kad atsirastu kas pries.
 O del garsu , tai isvis kam jie reikalingi? Man pvz garsai tie tai tik trugdo zaisti, as vien todel kad serveryje yra sie garsai esu uzsibindines "v" "stopsound" ir spaudziu iskart kai tik pradet jau nori skambeti koks garsas excellent ar dar baisiau kai c4 padeta ir pradeda skaiciuoti laika iki sprogimo,nezinau gal cia tik man taip,nu mane taip blasko,as per tuos garsus nebegaliu girdeti normaliai kitu garsu pvz kai artinasi priesas su silent run ar pasiema nuo zemes granata kazkieno netycia praeidamas o gal ir speceliai nu esme, kad as nuomones tokios jog tie garsai tik siukslina mano cs direktorija ir gadina zaidimo kokybe ir igudzius laikui begant paciam zaidejui, nes pazaidus ilga laika su tokiais garsais gali ir pamirsti kad buna snipstelejimas kai priesas uz sieno per radija sako ka ar ginkla keicias kur vapsce vos girdis ir trunka mili sec.....atpranti paprasciausiai nuo to kai isgirdes toki mazuteli garseli galedavai staigiai saut per siena ir zinoti mazdaug kurioje pozicijoje jis stovi cm plotyje :D
;)~